O mnie

Biuro Księgowe jest prowadzone przez księgową Annę Wiśniewską. Jestem osobą z długim doświadczeniem. Pod moją opieką pozostaje wiele firm, które zaufały mi już wiele research papers online domyhomework lat temu. Moja wiedza jak również przebyte kursy gwarantują zaangażowanie i szerokie spojrzenie na zadania z którymi się spotykam w każdym dniu.

30 lat doświadczenia

Moja przygoda z podatkami rozpoczęła się już wiele lat temu. Do grona moich klientów mogę zaliczyć wiele firm. Większość, o ile nie wszystkie są i były bardzo zadowolone ze współpracy. Mam nadzieję, że również Twoja firma dołączy do współpracy z nami

Zachęcam do współpracy

To nic nie kosztuje skontaktować się z nami i spróbować uzyskać odpowiednią poradę, a być może nawet nawiązać współpracę. Gwarantuje, że do każdego problemu podejdę z pełnym zaangażowaniem. 

Jako jedno z nielicznych biur dojeżdżamy do klientów po dokumenty nawet kilka razy w miesiącu, przygotowujemy w kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami research papers online domyhomework dokumentację RODO, jak również przekazujemy informację o wysokości podatków na żądanie w każdym okresie (nawet kilka razy w miesiącu). Pozwala to na pełną kontrolę nad finansami w firmie.

Przewiń do góry